Populaire Merken
Populaire Merken I-Z
Populaire Horlogetypes
Designer Merken
Horlogetypen
Merken
Soorten kinderhorloges
Populaire horlogebatterijen
Vintage
Tweedekans
Cadeautips
Productomschrijving
Het Ice-Kids 4G 2.0 horloge is ontworpen met zowel kinderen als ouders in gedachten. Het kleurrijke ontwerp en de intuïtieve interface spreken kinderen aan en het horloge combineert duurzaamheid en plezier voor kinderen in hun dagelijkse leven. Voor ouders biedt dit horloge gemoedsrust terwijl het kind vrij kan rondlopen. Wanneer de meegeleverde SIM-kaart (die voldoet aan de Europese regelgeving) geactiveerd wordt via een maandabonnement, kunnen ouders hun kind volgen, kiezen welke contacten gebeld of gebeld kunnen worden, gebruikstijden instellen, enz. Dit maakt de Ice-Kids 4G 2.0 het perfecte alternatief voor een eerste smartphone en tegen een zeer sympathieke prijs!
Dit Ice-Watch horloge heeft een kast gemaakt van Kunsthars met een diameter van 40 mm en is voorzien van een Rubber band. In de kast bevindt zich een Ice-Watch kwaliteitsuurwerk en is afgewerkt met Gehard mineraalglasglas.
Het horloge is 1ATM. Verder wordt het horloge geleverd met 2 jaar garantie.
.
Specificaties
| EAN | 4895173346088 |
| Diameter | 40 mm |
| Waterdichtheid | IP68 (Kan worden ondergedompeld) |
| Garantie |
2 jaar garantie
Gratis 1 jaar extra garantie bij Mastersintime.com |
Functies
| Alarmen en meldingen | Meldingen (smartphone sync) |
| Gezondheid en fitness | Stappenteller |
| Anders | Spelletjes |
| Connectiviteit | Bluetooth |
| EAN | 4895173346088 |
| Merk | Ice-Watch |
| Serie | Ice-Smart |
| Naam | ICE kids 4G 2.0 |
| Jaar | 2026 Lente/Zomer |
| Tijdsaanduiding | Touchscreen |
| Zwitsers fabricaat | Nee |
| Waterdichtheid | IP68 (Kan worden ondergedompeld) |
| Kleur wijzerplaat | NVT |
| Kastcode | 025270 |
| Diameter | 40 mm |
| Kastdikte | 12.7 mm |
| Kast materiaal | Kunsthars |
| Kastvorm | Rechthoekig |
| Kleur kast | Roze |
| Materiaal kastdeksel | Kunsthars |
| Kastdeksel | Klikkast |
| Soort glas | Gehard mineraalglas |
| Uurwerk nr. | IW-SMART-KIDS 4G 2.0 ( Bekijk specificaties ) | ||||||||||||
|
|||||||||||||
| Materiaal Band | Siliconen |
| Bandbreedte | 23 mm |
| Breedte bandaanzet | 16 mm |
| Bandbreedte bij sluiting | 18 mm |
| Kleur Band | Wit |
| Type sluiting | Gesp |
| Kleur sluiting | Roze |
| Band op maat gemaakt? | Nee |
| Type bevestiging | Bandpennen |
| Rechte bandaanzet | Nee |
| Geschikt voor polsomtrek | 140 mm - 180 mm |
Benieuwd hoe het horloge qua formaat om je pols past? Gebruik dan de handige print en pas functie!
| Meldingen (smartphone sync) |
| Stappenteller |
| Spelletjes |
| Bluetooth | |
| LTE |
| Geschikt voor | Android & iOS Compatible |
| Besturingssysteem (OS) | Merkgebonden |
| Display functionaliteit | Touch screen |
| Meldingen | Smartphone meldingen |
| Wekker | |
| Weer |
| Stappenteller |
| GPS (via smartphone) | |
| GPS tracking | Ja (4G LTE-abonnement vereist) |
| Bluetooth | |
| 4G LTE | Ja, SIM-kaart inbegrepen (abonnement vereist) |
| Telefoongesprekken via het horloge (inReach-abonnement of telefoonverbinding vereist) | Ja (4G LTE-abonnement vereist) |
| Video-oproepen | Ja (4G LTE-abonnement vereist) |
| Tijd | Uren, minuten, seconden, Digitale tijd |
| Dag-datum | |
| Stopwatch/Chronograaf |
| Camera | |
| Contactgegevens voor noodgevallen |
| Spelletjes | |
| Ouderlijk toezicht |
Mastersintime.com maakt gebruik van verschillende soorten cookies. Voor sommige soorten hebben we je toestemming nodig.
De noodzakelijke cookies en anonieme statistieken zijn altijd automatisch actief; als je op "accepteer alle cookies" klikt, accepteer je ook de optionele cookies. Wanneer je zelf wilt kiezen welke cookies je aanzet, klik je op “cookie instellingen”.
Deze website maakt gebruik van verschillende soorten cookies. Voor sommige soorten hebben we je toestemming nodig.