POPULARNE MARKI
POPULARNE MARKI I-Z
POPULARNE TYPY ZEGARKÓW
Marki Projektantów
Marki
Rodzaje zegarków dla dzieci
Najczęściej sprzedawane baterie do zegarków
Najlepiej sprzedające się etui na zegarki
Vintage
Druga szansa
Wyszukiwarka prezentów
Wskazówki dotyczące prezentów
Kolekcja Historyczna marki - 2020
Ten produkt pochodzi z historycznej kolekcji marki Casio Edifice. Nie jest już dostępny / w sprzedaży.
Specyfikacje
| Alternatywny numer produktu | ECB-20DB-1A |
| Ean | 4549526285196 |
| Średnica | 46 mm |
| Wodoodporność | 10 Bar (pływanie) |
| Gwarancja |
2-letnia gwarancja
Bezpłatnie 1 rok gwarancji na Mastersintime.com |
Funkcje
| Czas | Godziny - Wskazówka analogowa |
| Kalendarz | Data - Cyfrowy |
| Chronograf i timery | Stoper/Chronograf - 1/1000 sekund - Czas, który upłynął, czas podziału, 2 zakończenia |
| Alarmy i powiadomienia | Timer spotkań (synchronizacja z kalendarzem telefonu) |
Jest to pasek, z którym zegarek jest dostarczany przez producenta.
Chcę być na bieżąco
Nie mamy jeszcze tego paska w magazynie, ale jest on dostępny u naszego dostawcy. Zostaw swoje dane, a my upewnimy się, że produkt będzie wkrótce dostępny. Gdy to się stanie, wyślemy Ci wiadomość e-mail. Oczywiście możesz również wybrać odpowiednią alternatywę, która jest dostępna!
Wysyłka na cały świat
Twój oryginalny pasek nie jest już produkowany. Poniższe paski są z tej samej kolekcji i także pasują do modelu Twojego zegarka.
| Ean | 4549526285196 |
| Marka | Casio Edifice |
| Kategoria | Bluetooth |
| Nazwa | Bluetooth |
| Rok | 2020 Jesień/Zima |
| Typ wyświetlacza | Analogowo-Cyfrowy |
| Swiss Made | Nie |
| Wodoodporność | 10 Bar (pływanie) |
| Kolor tarczy | Czarny |
| Kolory wskazówek (godz. min. sek.) | Białe, Białe, Niebieski |
| Kod koperty | ECB-20DB |
| Średnica | 46 mm |
| Grubość koperty | 12.5 mm |
| Tworzywo koperty | Stal nierdzewna |
| Kształt koperty | Okrągły |
| Kolor koperty | Srebrny |
| Materiał tyłu koperty | Stal nierdzewna |
| Tył koperty | Pokrywa ciśnieniowa |
| Sortuj szkiełka | Mineralny |
| Korona | Koronka wciskana |
| Część mechanizmu nr | 5638 ( Zobacz specyfikacje ) | ||||||||||
|
|||||||||||
| Materiał Paska | Metal |
| Dodatkowe informacje (dowolny tekst) | Stainless Steel Bracelet |
| Szerokość uchwytu | 22 mm |
| Szerokość między uchwytami | 22 mm |
| Szerokość paska przy klamerce | 20 mm |
| Kolor paska | Srebrny |
| Rodzaj zapięcia | Zapięcie zatrzaskowe z przyciskami |
| Kolor zapięcia zatrzaskowego | Srebrny |
| Rozmiar paska według HWG? | Tak |
| Typ mocowania | Kołki sprężyste |
| Mocowanie za pomocą prostego bolca | Tak |
| Pasuje na nadgarstek rozmiaru | 160 mm - 220 mm |
| Oryginalny pasek |
|
| Godziny | Wskazówka analogowa |
| Minuty | Wskazówka analogowa |
| Sekundy | Cyfrowy |
| Strefy czasowe | Ustawienie miasta zamieszkania, Wskaźnik stref czasowych |
| 24-h wskaźnik | Wskaźnik AM/PM |
| Automatyczna regulacja czasu | Synchronizacja ze smartfonem |
| Ustawienie DST | Automatyczny |
| Data | Cyfrowy |
| dzień tygodnia | Cyfrowy |
| miesiąc | Cyfrowy |
| Automatyczny kalendarz | Cyfrowy |
| Stoper/Chronograf | 1/1000 sekund, Czas, który upłynął, czas podziału, 2 zakończenia |
| Timer(y) | Odliczanie |
| Timer spotkań (synchronizacja z kalendarzem telefonu) | |
| Sygnał pełnej godziny | |
| Dźwięk alarmu(ów) | 5 osobnych alarmów |
| Alarm baterii | Alarm niskiego poziomu baterii |
| Światełko LED |
| Wielojęzykowe | |
| Włącznik dźwięku przycisków | |
| Ręczne ustawianie dla zegarków analogowo-cyfrowych | |
| Tryb samolotowy |
| Wstrząsoodporny |
| Bluetooth |
Mastersintime.com wykorzystuje różne rodzaje plików cookie. W przypadku niektórych typów potrzebujemy Twojej zgody.
Niezbędne pliki cookie i anonimowe statystyki są zawsze aktywne automatycznie; jeśli klikniesz "zaakceptuj wszystkie pliki cookie", zaakceptujesz również opcjonalne pliki cookie. Jeśli chcesz samodzielnie wybrać, które pliki cookie chcesz włączyć, kliknij "ustawienia plików cookie".
Ta witryna wykorzystuje różne rodzaje plików cookie. W przypadku niektórych typów potrzebujemy zgody użytkownika.