POPULARNE MARKI
POPULARNE MARKI I-Z
POPULARNE TYPY ZEGARKÓW
Marki Projektantów
Marki
Rodzaje zegarków dla dzieci
Najczęściej sprzedawane baterie do zegarków
Najlepiej sprzedające się etui na zegarki
Vintage
Druga szansa
Wyszukiwarka prezentów
Wskazówki dotyczące prezentów
Wysyłka na cały świat
Opis produktu
Maurice Lacroix rozszerzył swoją kolekcję Aikon o 38 mm zegarek do nurkowania: Aikon Venturer. Będąc idealnym połączeniem luksusowego zegarka sportowego i zintegrowanego zegarka na bransolecie, Aikon naprawdę nadaje się do stylu zegarka do nurkowania. Stalowa koperta ma ten sam design, co reszta rodziny Aikon, z charakterystycznymi "pazurami", które w tym przypadku pełnią funkcję dziesięciominutowego znacznika na ramce. Zakręcana koronka i solidna koperta gwarantują wodoodporność do 30 ATM. Wszystkie indeksy i wskazówki "miecza" posiadają Super-LumiNova dla lepszej widoczności w nocy. Okno datownika w ramce i biała ścieżka minutowa na zewnętrznym obwodzie uzupełniają tarczę. Venturer 38 napędzany jest mechanizmem Calibre ML115, bazującym na modelu Sellita SW200-1 z 38-godzinną rezerwą chodu. Koperta ozdobiona jest wzorem fali i dużym logo Maurice Lacroix "M", co dodatkowo podkreśla nurkowy charakter tego zegarka.
Specyfikacje
| Alternatywny numer produktu | AI6057-SSL50-630 |
| Ean | 7630020612247 |
| Średnica | 38 mm |
| Wodoodporność | 30 Bar (nurkowanie) |
| Gwarancja |
2-letnia gwarancja
Bezpłatnie 1 rok gwarancji na Mastersintime.com |
Funkcje
| Czas | Godziny - Wskazówka analogowa |
| Kalendarz | Data - Okienko |
| Ean | 7630020612247 |
| Marka | Maurice Lacroix |
| Kategoria | Aikon |
| Nazwa | Aikon Venturer |
| Rok | 2022 Wiosna/Lato |
| Typ wyświetlacza | Analogowy |
| Swiss Made | Tak |
| Wodoodporność | 30 Bar (nurkowanie) |
| Kolor tarczy | Zielony |
| Kolory wskazówek (godz. min. sek.) | Srebrny, Srebrny, Srebrny |
| Kod koperty | AI6057 |
| Średnica | 38 mm |
| Grubość koperty | 10 mm |
| Tworzywo koperty | Stal nierdzewna |
| Kształt koperty | Okrągły |
| Kolor koperty | Srebrny |
| Materiał tyłu koperty | Stal nierdzewna |
| Tył koperty | Zamknięte śrubkami |
| Sortuj szkiełka | Sapphire |
| Korona | Obrotowa korona |
| Materiał ramki | Stal nierdzewna |
| Funkcja ramki | Nurkowanie |
| Obrotowa ramka | jednokierunkowa |
| Część mechanizmu nr | SW200 ( Zobacz specyfikacje ) | ||||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||||
| Materiał Paska | Guma |
| Szerokość uchwytu | 24 mm |
| Szerokość między uchwytami | 12.5 mm |
| Szerokość paska przy klamerce | 18 mm |
| Kolor paska | Zielony |
| Rodzaj zapięcia | Sprzączka |
| Kolor zapięcia zatrzaskowego | Srebrny |
| Rozmiar paska według HWG? | Nie |
| Typ mocowania | Kołki sprężyste |
| Mocowanie za pomocą prostego bolca | Nie |
| Pasuje na nadgarstek rozmiaru | 155 mm - 210 mm |
| Oryginalny pasek |
|
Jesteś ciekawy jak zegarek będzie pasował do Twojej ręki? Użyj funkcji wydukuj i dopasuj!
| Godziny | Wskazówka analogowa |
| Minuty | Wskazówka analogowa |
| Sekundy | Wskazówka analogowa |
| Data | Okienko |
Mastersintime.com wykorzystuje różne rodzaje plików cookie. W przypadku niektórych typów potrzebujemy Twojej zgody.
Niezbędne pliki cookie i anonimowe statystyki są zawsze aktywne automatycznie; jeśli klikniesz "zaakceptuj wszystkie pliki cookie", zaakceptujesz również opcjonalne pliki cookie. Jeśli chcesz samodzielnie wybrać, które pliki cookie chcesz włączyć, kliknij "ustawienia plików cookie".
Ta witryna wykorzystuje różne rodzaje plików cookie. W przypadku niektórych typów potrzebujemy zgody użytkownika.