POPULARNE MARKI
POPULARNE MARKI I-Z
POPULARNE TYPY ZEGARKÓW
Marki Projektantów
Marki
Rodzaje zegarków dla dzieci
Najczęściej sprzedawane baterie do zegarków
Najlepiej sprzedające się etui na zegarki
Vintage
Druga szansa
Wyszukiwarka prezentów
Wskazówki dotyczące prezentów
Kolekcja Historyczna marki - 1987
Ten produkt pochodzi z historycznej kolekcji marki Rolex. Nie jest już dostępny / w sprzedaży.
Specyfikacje
| Średnica | 36 mm |
| Wodoodporność | 5 Bar (prysznic) |
| Gwarancja | 6-miesięczna gwarancja HWG na używane przedmioty / Okres zwrotu 15 dni |
Funkcje
| Czas | Godziny - Wskazówka analogowa |
| Kalendarz | Data - Okienko |
| Marka | Rolex |
| Numer seryjny | I497259 |
| Rok | 1987 Wiosna/Lato |
| Swiss Made | Tak |
| Oryginalne opakowanie | Nie |
| Oryginalne dokumenty | Nie |
| Stan koperty | Bardzo dobrze |
| Stan mechanizmu | Bardzo dobrze |
| Stan szkiełka | Tak dobry jak nowy |
| Tarcza + wskazówki | Tak dobry jak nowy |
| Stan ramki | Tak dobry jak nowy |
| Stan paska | Uzasadnione |
| Data | 2023-05-05 |
| Ciśnienie | 5 Bar |
| Wynik | OK |
| Data testu | 2023-05-06 |
| Częstotliwość | 28.800 |
| Szybkość testu s/d | 6.3 |
| Beat (ms) | 0.3 |
| Amplituda | 224 |
| Kod koperty | 16234 |
| Średnica | 36 mm |
| Grubość koperty | 12 mm |
| Tworzywo koperty | Stal nierdzewna |
| Kształt koperty | Okrągły |
| Kolor koperty | Srebrny |
| Materiał tyłu koperty | Stal nierdzewna |
| Tył koperty | Zakręcany dekiel |
| Sortuj szkiełka | Sapphire |
| Korona | Obrotowa korona |
| Materiał ramki | Stal nierdzewna |
| Kolor tarczy | Srebrny |
| Kolory wskazówek (godz. min. sek.) | Srebrny, Srebrny, Srebrny |
| Część mechanizmu nr | 3135 ( Zobacz specyfikacje ) | ||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
| Materiał Paska | Stal nierdzewna |
| Szerokość uchwytu | 18 mm |
| Kolor paska | Srebrny |
| Rodzaj zapięcia | Zapięcie zatrzaskowe |
| Kolor zapięcia zatrzaskowego | Srebrny |
| Rozmiar paska według HWG? | Nie |
| Typ mocowania | Kołki sprężyste |
| Mocowanie za pomocą prostego bolca | Nie |
| Pasuje na nadgarstek rozmiaru | 160 mm - 200 mm |
| Godziny | Wskazówka analogowa |
| Minuty | Wskazówka analogowa |
| Sekundy | Wskazówka analogowa |
| Data | Okienko |
Mastersintime.com wykorzystuje różne rodzaje plików cookie. W przypadku niektórych typów potrzebujemy Twojej zgody.
Niezbędne pliki cookie i anonimowe statystyki są zawsze aktywne automatycznie; jeśli klikniesz "zaakceptuj wszystkie pliki cookie", zaakceptujesz również opcjonalne pliki cookie. Jeśli chcesz samodzielnie wybrać, które pliki cookie chcesz włączyć, kliknij "ustawienia plików cookie".
Ta witryna wykorzystuje różne rodzaje plików cookie. W przypadku niektórych typów potrzebujemy zgody użytkownika.