Populaire Merken
Populaire Merken I-Z
Populaire Horlogetypes
Designer Merken
Horlogetypen
Merken
Soorten kinderhorloges
Populaire horlogebatterijen
Vintage
Tweedekans
Cadeautips
Casio Edifice Historische Collectie - 2025
Dit product behoort tot de historische collectie van Casio Edifice . Het is niet meer te koop/leverbaar.
Specificaties
| Alternatief artikelnummer | ECB-S10D-2A |
| EAN | 4549526397349 |
| Diameter | 43 mm |
| Waterdichtheid | 10 Bar (zwemmen) |
| Garantie |
2 jaar garantie
Gratis 1 jaar extra garantie bij Mastersintime.com |
Functies
| Tijd | Uren - Analoge wijzer |
| Kalender | Datum - Digitaal |
| Chronograaf en timers | Stopwatch / Chronograaf - 1/100 seconden, 24 uur - verlopen tijd, split tijd, 2 finishes |
| Alarmen en meldingen | Uursignaal - Digitaal |
| EAN | 4549526397349 |
| Merk | Casio Edifice |
| Serie | Bluetooth Slim Line |
| Naam | Smartphone Link |
| Jaar | 2025 Lente/Zomer |
| Tijdsaanduiding | Analoog - Digitaal |
| Zwitsers fabricaat | Nee |
| Waterdichtheid | 10 Bar (zwemmen) |
| Kleur wijzerplaat | Blauw |
| Wijzer kleuren (u,m,s) | Zilver, Zilver |
| Kastcode | ECB-S10D |
| Diameter | 43 mm |
| Kastdikte | 9.6 mm |
| Kast materiaal | Roestvrij staal |
| Kastvorm | Achthoekig |
| Kleur kast | Zilver |
| Materiaal kastdeksel | Roestvrij staal |
| Kastdeksel | Klikkast |
| Soort glas | Saffier |
| Kroon | Druk kroon |
| Uurwerk nr. | 5734 ( Bekijk specificaties ) | ||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||
| Materiaal Band | Roestvrij staal |
| Type band | Schakelband |
| Bandbreedte | 22 mm |
| Breedte bandaanzet | 12 mm |
| Bandbreedte bij sluiting | 18 mm |
| Kleur Band | Zilver |
| Type sluiting | Vouwsluiting met drukknoppen |
| Kleur sluiting | Zilver |
| Band op maat gemaakt? | Ja |
| Type bevestiging | Bandpennen |
| Rechte bandaanzet | Nee |
| Geschikt voor polsomtrek | 160 mm - 220 mm |
| Uren | Analoge wijzer |
| Minuten | Analoge wijzer |
| Seconden | Digitaal |
| Tijdzones | Wereldtijd |
| 24-uur indicator | Digitale keuze 12- of 24 uurs notatie |
| Automatische tijdaanpassing | Smartphone synchronisatie |
| Zomer-/wintertijd instelling | Automatisch |
| Datum | Digitaal |
| Dag | Digitaal |
| Week | Digitaal |
| Maand | Digitaal |
| Jaar | Digitaal |
| Auto Kalender | Digitaal |
| Stopwatch / Chronograaf | 1/100 seconden, 24 uur, verlopen tijd, split tijd, 2 finishes |
| Timer(s) | Terugtel timer 1/1 seconden-24 uur |
| Uursignaal | Digitaal |
| Geluid alarm(en) | 5 Dagelijkse Alarmen |
| LED verlichting | Double illuminator: verlichting van voor en achter |
| Knopgeluiden aan/uit | |
| Vind mijn telefoon | |
| Tijd & plaats | Via smartphone link |
| Bluetooth |
Mastersintime.com maakt gebruik van verschillende soorten cookies. Voor sommige soorten hebben we je toestemming nodig.
De noodzakelijke cookies en anonieme statistieken zijn altijd automatisch actief; als je op "accepteer alle cookies" klikt, accepteer je ook de optionele cookies. Wanneer je zelf wilt kiezen welke cookies je aanzet, klik je op “cookie instellingen”.
Deze website maakt gebruik van verschillende soorten cookies. Voor sommige soorten hebben we je toestemming nodig.