Populaire Merken
Populaire Merken I-Z
Populaire Horlogetypes
Designer Merken
Horlogetypen
Merken
Soorten kinderhorloges
Populaire horlogebatterijen
Vintage
Tweedekans
Cadeautips
Etui voor 1 band of horloge. Gratis bij banden boven € 50
Productomschrijving
Dit is alleen de horlogeband, niet het complete horloge.
| Materiaal Band | Leer |
| Bandbreedte | 22 mm |
| Breedte bandaanzet | 22 mm |
| Bandbreedte bij sluiting | 20 mm |
| Kleur Band | Zwart |
| Kleur stiksel | Rood |
| Type sluiting | Geen |
| Kleur sluiting | NVT |
| Lengte band op 12 uur (mm) | 90 mm |
| Lengte band op 6 uur (mm) | 120 mm |
| Type bevestiging | Bandpennen |
| Rechte bandaanzet | Ja |
Ja, ik ben blij met het product, maar het is jammer dat er geen leren lus bij de riem zit, want ik moet een andere lus van het product vinden.
Oui, content du produit, mais assez dommage qu'il n'y a pas de passant en cuir avec le bracelet, car je dois trouver un passant différent du produit.
Mastersintime.com maakt gebruik van verschillende soorten cookies. Voor sommige soorten hebben we je toestemming nodig.
De noodzakelijke cookies en anonieme statistieken zijn altijd automatisch actief; als je op "accepteer alle cookies" klikt, accepteer je ook de optionele cookies. Wanneer je zelf wilt kiezen welke cookies je aanzet, klik je op “cookie instellingen”.
Deze website maakt gebruik van verschillende soorten cookies. Voor sommige soorten hebben we je toestemming nodig.