Populaire Merken
Populaire Merken I-Z
Populaire Horlogetypes
Designer Merken
Horlogetypen
Merken
Soorten kinderhorloges
Populaire horlogebatterijen
Vintage
Tweedekans
Cadeautips
Productomschrijving
Dit is alleen de horlogeband, niet het complete horloge.
| Materiaal Band | Leer |
| Bandbreedte | 20 mm |
| Breedte bandaanzet | 20 mm |
| Bandbreedte bij sluiting | 20 mm |
| Kleur Band | Zwart |
| Kleur stiksel | Zwart |
| Type sluiting | Gesp |
| Kleur sluiting | Zwart |
| Lengte band op 12 uur (mm) | 75 mm |
| Lengte band op 6 uur (mm) | 120 mm |
| Type bevestiging | Bandpennen |
| Rechte bandaanzet | Ja |
Robuuste band, maar geleverd met pinnen die niet op mijn horloge pasten. Ik heb om vervangende pinnen gevraagd, maar wacht nog steeds.
Robust strap but supplied with pins that didn’t fit my watch. Have asked for replacement pins but still waiting.
Mastersintime.com maakt gebruik van verschillende soorten cookies. Voor sommige soorten hebben we je toestemming nodig.
De noodzakelijke cookies en anonieme statistieken zijn altijd automatisch actief; als je op "accepteer alle cookies" klikt, accepteer je ook de optionele cookies. Wanneer je zelf wilt kiezen welke cookies je aanzet, klik je op “cookie instellingen”.
Deze website maakt gebruik van verschillende soorten cookies. Voor sommige soorten hebben we je toestemming nodig.