Populaire Merken
Populaire Merken I-Z
Populaire Horlogetypes
Designer Merken
Horlogetypen
Merken
Soorten kinderhorloges
Populaire horlogebatterijen
Vintage
Tweedekans
Cadeautips
Productomschrijving
Toronto is een Italiaanse kalfsleren band met een uitzonderlijk fijne nerf en Hirsch' gepatenteerde Softglove voeringleer voor een hoog draagcomfort.
| EAN | 9008678008084 |
| Materiaal Band | Leer |
| Type materiaal | Kalfsleer |
| Bandbreedte | 13 mm |
| Breedte bandaanzet | 13 mm |
| Bandbreedte bij sluiting | 10 mm |
| Kleur Band | Bruin |
| Type sluiting | Gesp |
| Kleur sluiting | Zilver |
| Lengte band op 12 uur (mm) | 70 mm |
| Lengte band op 6 uur (mm) | 110 mm |
| Band maat | M |
| Type bevestiging | Quick release pushpins |
| Rechte bandaanzet | Ja |
Het is nog te vroeg om iets te zeggen. Ik wil graag zeggen dat de service uitstekend was en dat alles goed is gegaan met de levering. Hartelijk dank
It is too early to tell. I would like to say that the service has been excellent, and all went well with the delivery. Thank you
Mastersintime.com maakt gebruik van verschillende soorten cookies. Voor sommige soorten hebben we je toestemming nodig.
De noodzakelijke cookies en anonieme statistieken zijn altijd automatisch actief; als je op "accepteer alle cookies" klikt, accepteer je ook de optionele cookies. Wanneer je zelf wilt kiezen welke cookies je aanzet, klik je op “cookie instellingen”.
Deze website maakt gebruik van verschillende soorten cookies. Voor sommige soorten hebben we je toestemming nodig.