Populaire Merken
Populaire Merken I-Z
Populaire Horlogetypes
Designer Merken
Horlogetypen
Merken
Soorten kinderhorloges
Smartwatch
Apple watch
Populaire horlogebatterijen
Vintage
Tweedekans
Cadeautips
Ice-Watch Historische Collectie - 2025
Dit product behoort tot de historische collectie van Ice-Watch . Het is niet meer te koop/leverbaar.
Specificaties
| EAN | 4895173338427 |
| Diameter | 36 mm |
| Waterdichtheid | IP68 (Kan worden ondergedompeld) |
| Garantie |
2 jaar smartwatch garantie |
Functies
| Chronograaf en timers | Timer(s) |
| Alarmen en meldingen | Wekker |
| Outdoor | Weersvoorspelling |
| Gezondheid en fitness | Hartslagmeter - Monitor in horloge - Bloedzuurstof (SpO2) |
| EAN | 4895173327513 |
| Materiaal Band | Siliconen |
| Bandbreedte | 20 mm |
| Breedte bandaanzet | 20 mm |
| Bandbreedte bij sluiting | 20 mm |
| Kleur Band | Blauw |
| Type sluiting | Gesp |
| Kleur sluiting | Zilver |
| Type bevestiging | Quick release pushpins |
| Rechte bandaanzet | Nee |
De originele horlogeband voor dit horloge wordt niet langer geproduceerd. De volgende horlogebanden komen uit dezelfde collectie en passen ook op het horloge.
| EAN | 4895173338427 |
| Merk | Ice-Watch |
| Serie | Ice-Smart |
| Naam | ICE smart junior 3.0 |
| Jaar | 2025 Herfst/Winter |
| Tijdsaanduiding | Touchscreen |
| Zwitsers fabricaat | Nee |
| Waterdichtheid | IP68 (Kan worden ondergedompeld) |
| Kleur wijzerplaat | NVT |
| Kastcode | 024296 |
| Diameter | 36 mm |
| Kastdikte | 12 mm |
| Kast materiaal | Kunsthars |
| Kastvorm | Rechthoekig |
| Kleur kast | Blauw |
| Materiaal kastdeksel | Roestvrij staal |
| Kastdeksel | Hartslagmeter |
| Soort glas | Mineraal |
| Kroon | Trek kroon |
| Uurwerk nr. | IW-SMART-JUNIOR-3.0 ( Bekijk specificaties ) | ||||||||||||
|
|||||||||||||
| Materiaal Band | Siliconen |
| Bandbreedte | 20 mm |
| Breedte bandaanzet | 20 mm |
| Bandbreedte bij sluiting | 20 mm |
| Kleur Band | Lichtblauw |
| Type sluiting | Gesp |
| Kleur sluiting | Zilver |
| Band op maat gemaakt? | Nee |
| Type bevestiging | Quick release pushpins |
| Rechte bandaanzet | Ja |
| Geschikt voor polsomtrek | 145 mm - 195 mm |
| Originele band |
|
| Timer(s) |
| Wekker | |
| Meldingen (smartphone sync) |
| Weersvoorspelling |
| Hartslagmeter | Monitor in horloge, Bloedzuurstof (SpO2) |
| Stappenteller | |
| Diverse sporttraining instellingen | |
| Slaap tracker |
| Rekenmachine | |
| Energiebesparing stand | |
| Aanpasbare wijzerplaat | |
| Muziekspeler | Smartphone verbinding noodzakelijk |
| Spelletjes | |
| Contactgegevens voor noodgevallen |
| Geschikt voor | Android & iOS Compatible |
| Besturingssysteem (OS) | Merkgebonden |
| Display | Full Colour |
| Display technologie | AMOLED |
| Display functionaliteit | Touch screen |
| Sensoren | Accelerometer, Hartslagmeter, Zuurstofmeter |
| Geheugen (RAM) | 128 MB |
| Oplaad-methode | Magnetisch oplaadbaar |
| Batterijduur | Tot 7 dagen |
| Connectiviteit | Bluetooth |
| Hartslagmeter |
| Japans | |
| Nederlands | |
| Spaans | |
| Portugees | |
| Italiaans | |
| Frans | |
| Duits | |
| Engels |
| Stappenteller | |
| Afstandsmonitor |
| Tijd | Uren, minuten, seconden, Digitale tijd |
| Dag-datum | |
| Stopwatch/Chronograaf |
| Activity Tracker | |
| Verschillende fitness trainingen/sportmodules | |
| Calorieteller | |
| Slaapmonitor |
| Bluetooth |
| Meldingen | Smartphone meldingen |
| Wekker |
Mastersintime.com maakt gebruik van verschillende soorten cookies. Voor sommige soorten hebben we je toestemming nodig.
De noodzakelijke cookies en anonieme statistieken zijn altijd automatisch actief; als je op "accepteer alle cookies" klikt, accepteer je ook de optionele cookies. Wanneer je zelf wilt kiezen welke cookies je aanzet, klik je op “cookie instellingen”.
Deze website maakt gebruik van verschillende soorten cookies. Voor sommige soorten hebben we je toestemming nodig.