Populaire Merken
Populaire Merken I-Z
Populaire Horlogetypes
Designer Merken
Horlogetypen
Merken
Soorten kinderhorloges
Smartwatch
Apple watch
Populaire horlogebatterijen
Vintage
Tweedekans
Cadeautips
Timex Historische Collectie - 2024
Dit product behoort tot de historische collectie van Timex . Het is niet meer te koop/leverbaar.
Specificaties
| EAN | 194366340099 |
| Diameter | 40 mm |
| Waterdichtheid | 5 Bar (douchen) |
| Garantie |
2 jaar garantie
Gratis 1 jaar extra garantie bij Mastersintime.com |
Functies
| Tijd | Uren - Analoge wijzer |
| Kalender | Datum - Venster |
| EAN | 194366340099 |
| Merk | Timex |
| Serie | Marlin |
| Naam | Marlin Automatic |
| Jaar | 2024 Lente/Zomer |
| Tijdsaanduiding | Analoog |
| Zwitsers fabricaat | Nee |
| Waterdichtheid | 5 Bar (douchen) |
| Kleur wijzerplaat | Zwart |
| Wijzer kleuren (u,m,s) | Goud, Goud, Goud |
| Kastcode | TW2W33900 |
| Diameter | 40 mm |
| Kastdikte | 13 mm |
| Kast materiaal | Roestvrij staal |
| Kastvorm | Rond |
| Kleur kast | Zilver |
| Materiaal kastdeksel | Roestvrij staal |
| Kastdeksel | Doorzichtig |
| Soort glas | Acryl |
| Kroon | Trek kroon |
| Uurwerk nr. | M02N ( Bekijk specificaties ) | ||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
| Materiaal Band | Leer |
| Bandbreedte | 20 mm |
| Breedte bandaanzet | 20 mm |
| Bandbreedte bij sluiting | 18 mm |
| Kleur Band | Zwart |
| Kleur stiksel | Zwart |
| Type sluiting | Gesp |
| Kleur sluiting | Zilver |
| Band op maat gemaakt? | Nee |
| Type bevestiging | Quick release pushpins |
| Rechte bandaanzet | Ja |
| Geschikt voor polsomtrek | 160 mm - 210 mm |
| Uren | Analoge wijzer |
| Minuten | Analoge wijzer |
| Seconden | Analoge wijzer |
| Datum | Venster |
Het horloge zelf ziet er geweldig uit. Zeer comfortabel en ik hou van de gebogen glazen bovenkant. Het enige wat ik niet leuk vind, is dat het automatische uurwerk erg luid klinkt. Het klinkt goedkoop. Het is als een spin-de-bal-gadget voor een bordspel.
The watch itself looks great. Very comfortable and I love the curved glass top. The only thing I don’t like is that the automatic movements really loud. It makes it sound cheap. It’s like a spin the ball gadget for a board game.
Mastersintime.com maakt gebruik van verschillende soorten cookies. Voor sommige soorten hebben we je toestemming nodig.
De noodzakelijke cookies en anonieme statistieken zijn altijd automatisch actief; als je op "accepteer alle cookies" klikt, accepteer je ook de optionele cookies. Wanneer je zelf wilt kiezen welke cookies je aanzet, klik je op “cookie instellingen”.
Deze website maakt gebruik van verschillende soorten cookies. Voor sommige soorten hebben we je toestemming nodig.